Ach ta očekávání…

Vlastně ani nevím, co napsat…mám toho na srdci a hlavně v mé hlavě tolik…možná to nebude ani nikoho zajímat, nebudu si to tady vylévat tak, jak do mých deníků a psát vám podrobnosti, ale aspoň trošku…pro úlevu…je to můj blog a nebudu si tady hrát na věčně sluníčkovou Nelu.

Nějak nejsem teď šťastná…nevím, jestli to je správné slovo…prostě nemám tam ten náboj, tu jiskru na něco, na co bych se mohla těšit…nějaké to očekávání něčeho mooc fájn…

Měla jsem spoustu věcí, na které jsem se těšila ale tak nějak se ze mě vypařily…a taky jsem prostě moc očekávala a to se (zrovna teď) neplní.

S Arthurem děláme teď velké rozhodnutí, kde budeme (chceme) v Anglii bydlet, takže já mám čas být sama a hlavně uvnitř sebe…mám čas si to uspořádat ale spíš mi příjde, že je to naopak…místo uspořádaných myšlenek, mám v hlavě podzimní vánici, kde všude lítá listí a kamení a je ta hnusná vlezlá zima, která se vtírá až do morku kostí.

Nemyslela jsem si, že budeme mít hned na růžích ustláno…ale taky jsem si nemyslela, že to takhle nestatečně ponesu. Snad každý den mě napadne myšlenka, že holt asi nebudu zrovna ten vhodný člověk na život v jiné zemi, že holt asi potichounku, pošpičkách uteču k mamince a tatínkovi do postýlky a schovám se pod peřinu a už nevylezu.

A články, jak je potřeba se ponořit na dno, abychom mohli vylézt a spasit celý svět, mi lezou momentálně krkem, s tím na mě prosím nechoďte.

Maximálně nějaký hezký film 🙂 Nikdy jsem se nedívala moc na filmy, ale teď jsem snad shlédla všechna jména skvělých filmů, které jsem si pečlivě půl roku psala do mobilu. A přišla jsem aspoň na něco…už vím, proč je někdo na tomhle závislý…protože se ponoří do úplně jiného světa, do světa který není jejich a aspoň na chvíli na něj zapomenou…a já to teď opravdu někdy potřebuju. Jó a taky mi jako vždy pomáhá poslouchat Duška…

Tak krásný večer, já jdu na film PK 🙂

A pokud máte chuť mi dát vědět o dalších filmech, jsem s tím 🙂

Děkuju, Nela

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.