A co když jsem manipulátorka?

Chci vám tady napsat o mém novém…asi poznání…

Všude možně se dokola píše o hodných holčičkách, které byly ponižovány a bylo jim všelijak ubližováno a když už se to teda napíše na internet nebo do časopisu, tak je to i většinou se šťastným koncem.  Z chudé holčičky se stane obohacená a zkušená Žena, která se přes všechnu bolest dostala na vrchol a teď si vydělává sama na sebe velké peníze, užívá si a má jen pozitivní pohled na život a k lidem.

Nic proti takovým příběhům. Sama si je někdy ráda přečtu nebo poslechnu….ale mám pocit, že se zapomnělo na ženy, které si taky hodně prožily, ale nestaly se těmi skvěle přetransformovanými ženami, ale naopak je to tak utužilo, že se začaly stávat tvrdšími a ještě méně otevřenějšími.

Řekněme jednoduše: MANIPULÁTORKAMI

: KONTROLKAMI, KTERÉ UŽ NIKDY NEDOVOLÍ, ABY JIM NĚKDO JAKKOLIV ZASE UBLÍŽIL

  • Většinou to jsou ženy, které už něco zažily a tak se jimi staly. Chtějí se obrnit a stát se silnými a tak si začnou samy hlídat chování lidí okolo sebe, aby jim náhodou někdo neublížil. Takové ženy se zdají být na první pohled duševně silné…ale zdání klame. Skrývají svou zranitelnost za tvrdým výrazem a přímým odhodlaným pohledem.
  • Také to mohou být ženy, které v životě nepotkalo až tolik neštěstí, jenže si jejich manipulátorství převzaly od svých předků, tedy matky a babičky, prababičky atd…

Tyhle ženy to mají o trošičku těžší, protože musí začít čistit celou ženskou rodovou linii.

Důležité je si uvědomit, že ať už jste první nebo druhá, vždy to jde změnit.

Má zkušenost je ta, že první a nejdůležitější krok je: UVĚDOMIT SI, PŘIJÍT NA TO, ŽE JSEM TAKOVÁ, PŘIZNAT SI TO

Druhý, stejně důležitý krok je: PŘIJMOUT SE, ODPUSTIT SI (jsem si jistá, že každá z nás neměla na vybranou, jestli taková bude)

Třetí krok je: PŘIPRAVIT SE NA ZMĚNU. Protože, věřte nebo ne, když tyto předchozí kroky máte za sebou, už jste začaly se změnou vaší energie okolo vás a příjdou k vám věci, které vám napomůžou dokončit svůj záměr změny – být svobodná a nechat svobodně žít i ostatní kolem vás. Začnete lidi okolo milovat, aniž by jste za to cokoliv chtěli, nebo očekávali, že dostanete.

Má to i další velice pozitivní změny.

  • Začnete si sebe více vážit. Uvědomíte si totiž, jak velký posun jste na sobě udělali. A tím posílíte důvěru a lásku k sobě.
  • Najednou si všimnete, že vás mají lidé okolo raději, protože cítí, že je milujete, proto jací jsou, ne protože čekáte, že vám to oplatí.
  • Strhnete svou masku, stanete se sama sebou, protože už neucítíte, že vás někdo/něco ohrožuje a že situaci musíte ukočírovat. Prostě začnete věřit. Životu. Lidem. SOBĚ.

Můžu říct, že se vám změní život, protože vy se stanete jinou.

Už nebudete přitahovat to, co doposud.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.