Krátký výlet do Bostonu, Providence a Newportu

Měla jsem sen a v tom snu jsem viděla vědmu, která mi četla z ruky a řekla mi, že si své problémy musím vyřešit sama (jako bych to nevěděla) 😀 a taky říkala se slzami v očích (nevím proč ty slzy), že si mám svůj bolavý žaludek vyléčit bylinkama, jinak můžu jít rovnou do nemocnice. A tak se Nela lekla a přestalo jí bolet břicho 😀 Možná to je taky tím, že jsme jeli na svatbu kamarádů do Ameriky a já přišla na jiné myšlenky.

A v té Americe (asi jiné klima nebo co) jsem jistila, že mám pořád tendenci všechno, co je blbě svalovat na druhé a ještě k tomu si většinou dost pozdě uvědomím, že se mám podívat sakra první sama na sebe! Pak se teda na sebe podívám a všechno mě začne mrzet, protože začnu zjišťovat, že všechny blbosti, které jsme řešili jsem zavinila já…A slyším to i teď, jak moje ego má na všechno pořád stejně odpověď…ale vlastně to, že jsem Arthura nutila změnit negativní energii na pozitivní moje vina nebyla, protože on už s tou negativní energii přišel!!! Já, jááá, jááááá mu chtěla JEN pomoct!

Asi víte, co z té pomoci teda bylo…Takže tak to s námi je no 😀 teda hlavně se mnou…

Stejně ho strašně miluju za to, jaký je…tvrdohlavý angličan, ale se strašně krásnou a čistou duší, kterou bych jinde na světě nikdy nenašla.

Jooo a v Americe bylo moc hezký, až mě to překvapilo, moc se mi tam totiž nechtělo, letěli jsme sedm hodin letadlem a jen na týden, pár výletů a svatbu. Já se totiž musím na tak dlouhé lety psychicky připravovat 😀 ale vždycky nakonec zjistím, že jsou příjemnější, než ty krátké v menších rachotících, nízkonákladových letadlech 🙂 A taky se mi líbí, že žiju v takové době, kdy můžu letět nad Atlantickým oceánem. Ten pocit, že to jde. Vždycky se mi chce z toho brečet 😀 Vzpomínám si, jak jsme letěli do Chile a byli jsme nad Brazílií a já potichu vedle spícího Arthura brečela vděčností :), nemohla jsem uvěřit tomu, že já Nela letím nad Brazílií a přistanu v Chile.

Tak se mějte krásně!

Vaše Nela

A tady je pár fotek 🙂

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.